ALUMĪNIJA PRODUKCIJA 

Alumīnija sistēmas MB-60 ar termošuvi

MB-60 ir moderna alumīnija sistēma, ko izmanto ēkām, kam nepieciešama papildu siltuma un skaņas izolācija – ideāls veļas istabām, priekštelpām, vitrīnām un citiem.

MB-60 profilam ir trīs kameras. Konstrukcijas dziļums loga elementiem ir 66 mm rāmim, 69 mm vērtnei, 60 mm un 60 mm durvīm. Šādi izmēri piešķir logam vienmērīgu izskatu no ārpuses, un vienādlīmeņa korpusa un vērtnes izskatu. Griezuma forma ļauj sasniegt vieglas un izturīgas durvju un logu konstrukcijas. Būtiska MB-60 sistēmas priekšrocība ir iespēja liekt profilus, tostarp ietvaru un vērtnes, kas ļauj izveidot dažādu veidu arkas un arku konstrukcijas.

MB-60 sistēmu raksturo unikāla siltuma caurlaidība, pateicoties termošuvēm un blīvēm. Logu sekcijām, pamatojoties uz šo sistēmu, U-vērtība ir vienāda ar 2,0 W/m2K, durvju sekcijām – no 2,30 W/m2K. Minētās termošuves, kas izgatavotas no poliamīda un bagātinātas ar stikla šķiedru, ir konstruētas tā, lai tās atgādinu omegu. Tās ir 24 mm biezas logiem un 14 mm biezas durvīm. Omega formas šuves palielina profilu stabilitāti daudz vairāk nekā klasiskās, plakanās šuves. Tās arī aizsargā logu vai durvis no lietus, tajā pašā laikā, nodrošinot to pienācīgu termisko izolāciju jebkādu laikapstākļu laikā. Slieksnis, kas izgatavots no HPVC kopā ar EPDM blīvēm, garantē labu siltumizolāciju durvju vērtnēm, kā arī ūdensnecaurlaidību un gaisa caurlaidību.

Šīs sistēmas īpatnība ir tās saderība ar MB-45, MB-59 Si un MB-70 durvju un logu sistēmām. Šāda konstrukcija ļauj iegūt un izmantot tos pašus saderīgos elementus visās šajās sistēmās, piemēram, stiklojuma apmali, blīves, furnitūru, slēdzenes, eņģes un dažādus tehnoloģiskos procesus, piemēram, malu savienošanu, griešanu u.c. Viens no aspektiem, kas visas šīs funkcijas saista, ir tas, ka pat tad, ja jūs izvēlēsieties dažādas durvis un logus, balstoties uz dažādām sistēmām, tie visi saskanēs.

MB-60 sistēma ir prototips sistēmām, kam nepieciešama augstāka siltumizolācija: MB-60HI, MB-60US HI, MB-60E HI un MB-60EF HI. Pretielaušanās durvis parasti tiek balstītas uz šo sistēmu.

Alumīnija sistēmas MB45 bez termošuvēm

MB-45 ir moderna alumīnija sistēma, kas paredzēta iekšējām un ārējām ēku daļām kam nav nepieciešamas termošuves, piemēram, dažādu veidu starpsienām, logi, durvis (ieskaitot automātiskas), divpusēji veramas durvis, veļas telpas, priekštelpas, vitrīnas.

Logu sekciju konstrukcijas dziļums ir 45 mm ietvaram un 54 mm vērtnēm; durvju sekcijām attiecīgi 45 mm un 45 mm. Šādi izmēri piešķir logam vienmērīgu izskatu no ārpuses, un vienādlīmeņa korpusa un vērtnes izskatu. Griezuma forma ļauj sasniegt vieglas un izturīgas durvju un logu konstrukcijas. Būtiska MB-45 sistēmas priekšrocība ir iespēja liekt profilus, tostarp ietvaru un vērtnes, kas ļauj izveidot dažādu veidu arkas un arku konstrukcijas.

Augsta hermētiskumu līmenis tiek sasniegts, pateicoties speciālām blīvēm, kas izgatavotas no sintētiskās gumijas EPDM, kas arī garantē noturību pret ātru nolietošanos. Šīs sistēmas īpatnība ir tās saderība ar MB-60 un MB-70 durvju un logu sistēmām. MB-60 ir absolūti universāla un tajā pašā laikā unikāli pievilcīga. Šīs iezīmes ļauj to uzstādīt saskaņā ar klientu vēlmēm un īpašām konstrukcijas detaļām, piemēram, apakšējā durvju vērtnes korektūra, divpusēji veramo durvju un bīdāmo durvju izolācija, stiklojuma apmales formu, sliekšņu formu un augstumu. MB-60 sistēma ir piemērota uzstādīšanai 2 mm–35 mm biezu logu ietvarā, un 2 mm–26 mm biezu fiksēto logu un durvju vērtnē. Šo sistēmu var izmantot arī kā risinājumu neparastās konstrukcijās, piemēram, starpsienām vai MB-45D pret-dūmu durvīm (S30 klasē), kā arī MB-45S durvīm.