Ugunsdrošie logi

MB-SR50 EI

MB-SR50 EI vidus statņa un virsloga sienu sistēma ir paredzēta vieglas plakanas piekaramās un uzpildes tipa uguns aizkaru sienas būvniecībai, ar EI15, EI30, EI45 un EI60 ugunsizturību saskaņā ar PN-EN 1364-3. Tā tiek klasificēta kā pret uguns-izplatīšanās sistēma.

Sistēmas dizains ir balstīts uz atbalsta rāmja konstrukcijas, kas sastāv no vertikālām (vidus statņa) un horizontālām (virsloga) alumīnija kārbas sadaļām ar raksturīgu platumu 50 mm.

Vidus statņa un virsloga profili tiek pienācīgi savienoti viens ar otru un veido alumīnija režģa struktūru, kas ir uzstādīta uz ēkas konstrukcijas, izmantojot piemērotus atbalstus.


Lai iegūtu alumīnija sadaļu ugunsizturību, vidus statņi un virslogi ir aprīkoti ar speciāliem ugunsdrošiem ieliktņiem. Ieliktnis sastāv no alumīnija sadaļas ar attiecīgu formu, kas darbojas kā stiegrojums un kas ir apklāts ar ugunsdrošām plāksnēm.


Šādā veidā izstrādāta konstrukcija ļauj izmantot standarta vidus statņa un virsloga sadaļās izmantot MB-SR50 sistēmu, kas lielā mērā ir uzlabojusi visa konstrukcijas rentabilitāti.


MB-SR50 EI konstrukcijā ir izmantoti vidus statņi 85-185mm biezumā un virslogi 65-145mm biezumā.
Vidus statņa un virsloga pārklājuma savienojums ir paredzēts sistēmā, tādējādi nodrošinot efektīvu ūdens novadīšanu un ventilāciju stiklojuma dobumos.


Lai iegūtu optimālu siltuma un skaņas izolāciju tika izmantota nepārtraukta termošuve (izolators), kas izgatavota no HPVC un profilētās stikla rūts blīves no EPDM.

Rūtis un citi pildījumi ir uzstādīti rūts rievās, izmantojot vidus statņa un virsloga profilus un fiksējošās sloksnes. Turklāt, vidus statņa un virsloga rūts rievās tika izmantota īpaša paplašinošā lente. Fiksācijas sloksne ir uzstādīta uz atbalsta sadaļām ar metrisko skrūvi un nerūsējošā tērauda starpliku.

Maksimālais aizkaru sienas augstums ir atkarīgs no izturības parametru saskaņā ar statiskajiem aprēķiniem, tomēr konstrukcija būtu jāatdala ar vertikālām termiskās kompensācijas šuvēm katrā līmenī.


Maksimālais atbalsta profilu atstatums un atstarpe, pieņemtajā statiskajā konfigurācijā, tiek noteikts, pamatojoties uz konstrukcijas un pildījumu apmēru statiskajiem aprēķiniem. Nav ierobežojumu attiecībā uz aizkaru sienas garumu, izmantojot horizontālo kompensācijas šuvi.

MB-78El 

MB-78EI uguns starpsienu sistēma ir paredzēta, iekšējo vai ārējo uguns starpsienu ražošanai ar vienviru vai divviru durvīm ar ugunsizturības klasi EI 15, EI 30, EI 45 vai EI 60 saskaņā ar PN-EN 13501-2+A1:2010.gada normu.

Lielā mērā tas ir saderīgs ar standarta logu/durvju sistēmu S.A.: MB-45, MB-60 un MB-70 (tām ir kopīgas sadaļas, detaļas, metālizstrādājumi, apstrādes process, utt).


MB-78 EI sistēmas struktūra ir balstīta uz termiski izolētiem alumīnija profiliem. Sadaļu konstrukcijas dziļums ir 78 mm. Profiliem ir raksturīgs zems kopējais siltuma caurlaidības koeficients Uf, kā rezultātā, daļēji pateicoties tam, ka tiek izmantotas īpašās profilētās 34 mm platās termošuves. 


Sistēma ļauj piemērot visu veidu atbilstošās klases ugunsdrošos stikla paneļus (pildījuma biezums no 6 līdz 49,5 mm) veidiem. Ar šo sistēmu ir pieejamas arī vairākas dūmu necaurlaidīgo struktūru ražošanas versijas. Ēku Tehnoloģiju Institūtā Varšavā veiktie testi pierādīja, ka ar šo sistēmu ražotajiem produktiem bija ļoti laba skaņas izolācija (līdz 40 dB).


2011.gadā MB-78EI sistēma tika modernizēta un ieguva jaunas iespējas attiecībā uz pieļaujamajiem konstrukcijas izmēriem un citiem celtniecības risinājumiem.


MB-78 EI sistēma ir ieguvusi ITB Tehnisko Apstiprinājumu nr. AT-15-6006/2006 un AT-15-6006/2011.

Muntin-Free MB-78El Walls E130, E160

Aluprof piedāvā MB-78 EI uz sistēmu-balstītu pārredzamu, uguns sienas risinājumu, tā sauktās bez-līstes sienas.

Tas ļauj veidot iekšējās šķērssienas bez redzamiem vertikāliem sienas profiliem, kas atdala atsevišķus sienas moduļus, vienlaikus saglabājot to pilnīgu ugunsizturību. Savienojums starp stikla rūtīm ir tikai 4 mm, un tas tiek piepildīts ar ugunsizturīgu materiālu un neuzliesmojošu silikonu. Silikons ir pieejams trīs krāsās (melnā, pelēkā un baltā krāsā). Tādējādi starpsienas var būt līdz 3,6 m augstas ar 1,5 m platiem moduļiem. Polijas Ēku Izpētes Institūtā veiktie uguns testi šajām starpsienām ietvēra arī tā saukto "bezmalu modeli", tāpēc nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz maksimālo garumu šāda veida sienām.

MB-78EI bez līstu sistēma sniegs jums ļoti lielu iekšējo starpsienu gandrīz neierobežotas dizaina un konstrukcijas iespējas. Pateicoties caurspīdīgajiem moduļiem, visas konstrukcijas, kas izgatavotas, izmantojot šo sistēmu, padarīs jūsu interjerā optiski lielāku. Mūsu sistēma arī nodrošina drošību, ļaujot iekārtot ēku ugunsdrošības zonas, tādējādi nodrošinot atbilstošus apstākļus cilvēku evakuācijai.

Priekšrocības:

  • mūsu risinājums ir izstrādāts un tad testēts ITB divās ugunsdzēsības reitinga klasēs: EI30 un EI60
  • savienojuma platums starp moduļiem ir tikai 4 mm
  • maksimālais sienas augstums ir 3,6m
  • maksimālais viena moduļa platums ir 1,5 m,
  • neierobežots vienas sienas platums,
  • konstrukcijas ir pārbaudītas ar rūdītu stiklu, kas ir daudz spēcīgāks un izturīgāks pret triecieniem nekā nerūdīts stikls

Uguns starpsienas El-120 - MB-118El

Uguns starpsienas El-120

MB-118 EI uguns sienas tiek izmantotas, lai izgatavotu uguns starpsienas ar ugunsdrošības klasi EI 120. Tā tiek klasificēta kā pret-uguns izplatīšanās sistēma. Tās dizains un konstrukcija ir tāda, ka tā nodrošina tehnisko savienojumu ar MB-78EI durvīm, kas nozīmē vairākas kopīgas sastāvdaļas (piemēram, stiklojuma krelles, dzesēšanas ieliktņi, izplešanās lentes, plombas un citus piederumus), un arī ir līdzīgs pamata sistēmas, izgatavošanas un uzstādīšanas tehnoloģijas ziņā.

MB-118EI sistēma ir izstrādāta, pamatojoties uz piecu kameru siltinātu alumīnija profilu, dziļums no priekšas līdz aizmugurei 118 mm. Iekšējās kameras profili, kā arī izolācijas atstarpe starp tiem, ir piepildīta ar ugunsdrošības izolācijas elementiem. Uz ārējās virsmas ir izplešanās lentes, kas papildus ir uzstādītas, un visa struktūra tiek pabeigts ar tērauda sastāvdaļām, kas savieno abas profila puses.


MB-118EI sistēmā var ievietot stiklojuma vienības, paneļus vai citus līdzīgus stiklojuma substrātus 

31-35 mm vai 48- 84mm biezumā. Pateicoties tā simetriskajai kompozīcijai, konstrukcijas, kas ir no tā izgatavotas saglabā ugunsizturību EI 120 klasē, pakļaujot to uguns ietekmei gan no ārpuses, gan iekšpuses.

Būtisks elements, kas ietekmē šo starpsienu sadalīšanas funkcionalitāti ir iespēja uzstādīt MB-78EI durvis.
Attiecībā uz iekšējām un ārējām sienām MB-118EI sistēma saņēma ITB tehnisko apstiprinājumu Nr. AT-15-9186/2013.

Dūmu izplūdes logi un ventiļi

Dūmu izplūdes logiem un ventiļiem ir īpaša loma, lai nodrošinātu drošību un komfortu cilvēkiem, kas uzturas ēkā. Ja tie ir pareizi izvēlēti, tie ir gravitācijas ventilācijas elementi, un, ja nepieciešams, tie var palīdzēt ātri atbrīvoties no dūmiem un toksiskajiem tvaikiem, kas var būt bīstami veselībai un dzīvībai.

Šo produktu piedāvājumam ir raksturīga risinājumu dažādība, lai tos varētu izmantot individuālā attīstībā, kā arī elementi, kas ir savienojami ar alumīnija fasādēm vai jumta stikla paneļiem. Tos var balstīt uz logu sistēmām, piemēram, MB-59s, MB-59s Vērtne, MB-60, MB-60US, MB-70, MB-70US, MB-86, MB-86US un uz risinājumiem, kas paredzēti fasādēm, piemēram, atgāžamajiem logiem un jumta logiem. Dūmu izplūdes un ventilācijas sistēma ir papildināta ar aerācijas logiem un durvīm.

Dūmu izplūdes logi un ventiļi var tikt aprīkot ar uzticamiem un klusiem mehānismiem, D+H, GEZE, un jumta logi - arī ar ESKO diskiem. Ir pieejami dažāda veida pievadi, ieskaitot diskus ar lielu atvēršanas spēju. Tie var tikt uzstādīti vienā logā vai sinhronizētās "Tandem" sistēmās. Neskatoties uz to atbildīgo funkcijas ēkā, šīs struktūras raksturo augsta estētika, kas tiek nodrošināta ar iespēju izmantot mazus diskus, kas uzstādīti paralēli loga virsmai.


Dūmu izplūdes konstrukcijas, kas balstītas uz Aluprof sistēmu ir pārbaudītas saskaņā ar EN 12101-2 IFT un VdS institūtos un tām ir dokumenti, kas apliecina nepieciešamo tehnisko parametru sasniegšanu.